Kontakt

Biuro handlowe i zakład produkcyjny w Grabówce (siedziba firmy):

ul. Szosa Baranowicka 119
15-523 Białystok, Grabówka
tel. 85 741 89 90, fax 85 741 87 58
NIP: 542-21-16-779

Eksport:

Dyrektor działu eksportu:
Przemysław Żakiewicz
e-mail: p.zakiewicz@vitron.pl
tel. +48 509 078 228

Język francuski:
Anna Podurgiel
e-mail: a.podurgiel@vitron.pl
tel. +48 885 111 005

Język włoski:
Elżbieta Turel
e-mail: e.turel@vitron.pl
tel. +48 603 707 706

Dział sprzedaży (rynek polski):

Piotr Oleksza
e-mail: p.oleksza@vitron.pl
tel. +48 603 600 740

Gabriela Kupińska
e-mail: g.kupinska@vitron.pl
tel. +48 667 931 010

Agnieszka Falkowska
e-mail: a.falkowska@vitron.pl
tel. +48 609 451 010

Piotr Wierciński
e-mail: p.wiercinski@vitron.pl
tel. +48 695 821 010

Dział aluminium:

tel. +48 85 744 64 03

Małgorzata Andruszkiewicz
e-mail: m.andruszkiewicz@vitron.pl
tel. +48 669 314 321

Dariusz Zajkowski
e-mail: d.zajkowski@vitron.pl
tel. +48 501 305 625

Jacek Stankiewicz
e-mail: j.stankiewicz@vitron.pl
tel. +48 663 564 321

Anna Wilman
e-mail: a.wilman@vitron.pl
tel. +48 661 520 033