Firma

O Nas.

Firma Vitron na rynku stolarki budowlanej funkcjonuje już ponad 20 lat. Od 1997 roku wytwarza okna i drzwi z profili pcv i aluminiowych. Korzysta z produktów renomowanych firm, liderów w tej dziedzinie, takich jak Veka i Reynaers. Dzięki wieloletnim doświadczeniom przedsiębiorstwo postrzegane jest jako solidny partner dostarczający okna klientom indywidualnym, jak również instytucjom.

Vitron - okna Białystok siedzibaHala produkcyjna i biuro handlowe w Grabówce pod Białymstokiem.

Rozwijając działalność, firma miała na względzie klienta i jego indywidualne potrzeby. Od początku stawialiśmy na jakość i niezawodność naszej stolarki, o czym świadczy liczne grono usatysfakcjonowanych nabywców. Cieszymy się zaufaniem klientów, którzy dużą wagę przywiązują do niezawodności produktów i ich wysokiej jakości.

Przedsiębiorstwo nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, prężnie się rozwijając, czego dowodem jest uruchomiona w połowie 2009 roku inwestycja – zakład w pełni wyposażony w nowoczesną linię produkcyjną stolarki z pcv i aluminium znajdujący się w Grabówce pod Białymstokiem.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w produkcji stolarki aluminiowej, firma postanowiła także wprowadzić do swojej oferty ogrody zimowe, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Coraz więcej osób dostrzega praktyczny i estetyczny wymiar przydomowych ogrodów zimowych. Oranżeria zapewnia powiększenie przestrzeni mieszkalnej, podkreśla charakter domu oraz zwiększa jego atrakcyjność. Tego typu rozwiązanie zastosowano także w budynku firmy Vitron w Grabówce, w myśl zasady, że otoczenie przedsiębiorstwa jest jego wizytówką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prezesi Vitron - okna BiałystokZałożyciele firmy Vitron – Waldemar Żakiewicz, Andrzej Żmiejko i Zdzisław Tymiński

 

 

 

 

Vitron producent stolarki okiennej, współpraca z UE

 

VITRON Spółka Jawna Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko realizuje projekt pod nazwą „Wdrożenie innowacji w Vitron Sp. j.”.Celem projektu jest wdrożenie nowych produktów w zakresie stolarki PCV na rynek, a efektem zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa. rynek. Całkowita wartość projektu wynosi 9 953 439,79 zł, a wkład UE wynosi 4 762 486,45  zł.

 

 

Vitron sp. z o.o. uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych – projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej. Cel zadania: Zmniejszenie zagrożenia wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi na skutek redukcji niekorzystnego oddziaływania obciążenia układu mięśniowo szkieletowego oraz niewłaściwego oświetlenia elektrycznego. Całkowita wartość projektu to 168 609,86 zł, a dofinansowanie z FUS wynosi 133 574,86 zł.